De dansen die in het afgelopen seizoen zijn aangeleerd in de verschillende dansgroepen.

Seizoen 2021-2022

Dansen van de woensdagochtend o.l.v. Giel Herben

Ciganskoto                                Bulgarije/Macedonië

Ani Chofshi                                Israël

Setskiye Zori                             Rusland

Glasut na Oirin                          Bulgarije

Suite de Mintenie                       Roemenië

To Pelago                                  Griekenland

Moravac                                    Servië

Okopska Racenica                      Bulgarije

Lihnida                                      Bulgarije/Macedonië

Ahuv Sheli                                 Israël

Suite de Mutenie                        Roemenië

Galitzianer Tanz                          Chass

Sedi Donka                                Bulgarije

Celtic Thunder                            Ierland

Hora Chatuna                             Israël

Sameach                                   Israël

Roata Femeilor                           Roemenië

Turning by threes                        Engeland 


Seizoen 2021-2022

Dansen van de woensdagavond o.l.v Janneke Bos

Zamruknalo maloj momice          Macedonië

Carapansko Kolo                        Servië

Krivo Ihtimanski horo                 Bulgarije

Kulsko horo                               Bulgarije

Masär                                       Palestina

Athanasie                                  Griekenland

Libi                                           Israël

Chmiel                                      Polen

Hora Fluierata                            Roemenië

Norocu                                      Roemenië

Le Ziguezon                               Frankrijk/Canada

Par iz Grmeca                             Bosnië 


Seizoen 2021-2022

Dansen van de donderdagavond o.l.v. Sara Damen

Ghimpele de la Albesti                Roemenië

Adana                                       Armenië

Tarabuka                                   Israël

Vlasinka crna trava                     Servïe

Ach Eleni                                   Griekenland

Pashut Anashim                         Israël

Oee Naze                                   Armenië

Halay                                        Turkije

Norocu                                       Roemenië

Romanian Clublife                       Roemenië/Roma

Hineruh Matzhir Bazot                 Israël (herhaling vorig jaar)

Liljano mome                              Bulgaars

Elerinka                                      Bulgaars

Kevin's Jig/Eastborn Rover           Engeland                                           



Seizoen 2019-2020

Dansen van de woensdagochtend o.l.v. Giel Herben

Novo Zagorsko horo               Bulgarije

Kevin's Jig                             Engeland

Juice of barley                       Engeland

Batrineasca                           Roemenië

Gorenkja                               Rusland

Tikho nad Richkou                  Oekraïne

Florence                                Frankrijk

Mocirita                                 Roemenië

Kulanu Mechakim                   Israël

Tervelska Tropanka                 Bulgarije

Ne'ema Tjakit                        Israël

Walenki                                 Rusland

Sitno Vlasko                          Servië

Yehalelucha                           Israël

Batuta                                  Roemenië

Ograzhdensko horo                Bulgarije

Lorke                                   Armenië

Graaf van Buuren                  Nederland

Cekirga (Gagauren)               Roemenië


Seizoen 2019-2020

Dansen van de woensdagavond o.l.v. Janneke Bos

Jovino Horo                           Bulgarije

Sabrali se sa Sabrali               Bulgarije

Grad se beli                           Kroatië

Mosu si baba                          Roemenië

Kumi                                     Israël

Kol Lach yaffa lach                 Israël

Ani la dodi                             Israël

Shantel                                 Bucovina

Brate moj                              Griekenland

Kulanu mechakim                   Israël

Gugutkino                             Macedonië

Haner Baruch                        Israël

Kevin's Jig                             Engeland

Tropca                                  Roemenië

Zoi                                       Griekenland


Seizoen 2019-2020

Dansen van de donderdagavond o.l.v. Sara Damen

Domino 5                             Ierland

Primavera en Salonico           Griekenland

Valtja e Vogla e Nanës           Algerije

Yar ko parach                        Armenië

Agir Gövenk                          Turkije

Ceamcu                                Roemenië

El Adon                                 Israël

Stojne                                   Bulgarije

Bhangra                                India

Zabolela dunina Galovka         Rusland

Mehmede                              Bulgarije

Spiro                                     Bulgarije

Met zuit Acheret                     Israël

Suite de Mutenie                    Roemenië

Dobrudzanska zenska rukka.  Bulgarije

Vall droppoli                          Albanië

 



Seizoen 2018-2019

Dansen van de woensdagochtend o.l.v. Giel Herben

Nashkini nah                            Israël

Hemsin horonu                         Turkije

Rijde Rasti Rastr                       Bulgarije

Garabneri Bar                           Armenië

Haa de la Pirieni                       Roemenië

Avak Hadrachim                       Israël

Leidligh Ruby Rul                      Schotland

Svekruino ora                           Macedonië

Big Dipper                                Engeland

Kraken en Knooien                    Nederland

Erdeleanca kolo                        Servië

Bratusca                                  Roemenië

Hey na moscie                         Polen

Pre Picior                                 Servië

Smjadorsko Pajdusko                Bulgarije

Corlu                                       Roemenië


Seizoen 2018-2019

Dansen van de woensdagavond o.l.v. Janneke Bos

Arcanul batrinese                    Roemenië

Barefoot girl                           Libanese

Moma Katerina                        Macedonië

Hopai diri da                           Roemenië

Chagiga Israëlit                       Israël

Duna                                      Bulgarije

Zhensho graovska                   Bulgarije

Hora de mïnä                          Roemenië

Cacak iz metohije                    Servië

De secerat                              Roemenië

Semmame                              Turkije

Gajda oro                               Bulgarije

Sborenka                                Bulgarije

Ajde jano 2.0                          Macedonië  

Miteiman yavo                         Israël

Dorozhka                                Rusland


Seizoen 2018-2019

Dansen van de donderdagavond o.l.v Sara Damen

Esseno horo                             Bulgarije

Svatovka                                 Servië

Ponturi fecioresti din Campie     Roemenië

Hi nemih matzhir bazot             Israël

De Secerat                               Roemenië

Canadian Breakdown                Canada

Opinca                                     Roemenië

Piyan od Merak                         Bulgarije

Kopanitsa (Iliana)                     Bulgarije

Dafno                                      Griekenland

Saphire Sea                             Engeland

Brau Mocanesc din Sita             Roemenië

Agchka Jerazanke                     Armenië

Erik Dali                                  Turkije