De dansen die in het afgelopen seizoen zijn aangeleerd in de verschillende dansgroepen.

Seizoen 2023-2024

Dansen woensdagochtend

o.l.v. Giel Herben

Tumbalalaika (Israël)
Avas (Griekenland)
Radnickokolo (Servië)
Milin Turki (Frankrijk)
Yesh li Tsipor (Israël)
Zonaradikos (Griekenland)
Hora Romaneasca (Roemenië)
Valle museve nga korca (Albanië)

De Rivier -DiGojim (Jiddisch)

Grzkoto Sandansko hora (Bulgarije)
Radnicko kolo (Servië)

Hora Romaneascadin Strigaturi (Roemenië)
Zomaradikos (Griekenland)

Go fatile mome (Macedonië)




Seizoen 2023-2024

Dansen donderdagavond o.l.v. Sara Damen

Hora Miresii (Roemenië)
Dolama (Turkije)
Dixie (Israël)
Zek zek dadumle (balkan/roma)
Dipat (Griekenlnd-Pontos)
Bjagaj pope (Bulgarije)

Gül Aliye (Turkije)
Daglarda ker sesi var
Blue Racenitsa (Bulgarije)

Javancica (Servië- Uzice, W-Servië)

Hora de Mana (Roemenië)


Seizoen 2022-2023

Dansen woensdagochtend o.l.v. Giel Herben

Athanasia (Griekenland)

Risipiance de la Patulele (Roemenië)

Chorowod (Rusland)

Friends (Bodypercussie op muziek van Schaft)

Jambolski trite pati (Bulgarije)

Libi (Israël)

Manning mixer (Amerika)
Tapinos (Griekenland)

Chilili (Peru/Bolivia)

Ronde de Chantecorps (Frankrijk)

Dedo mili dedo (Macedonië)

Paylaki Tamzara (Armenië)

Avromemcha hashem (chassidisch)

Ani Chafshi (Israël)

Göcmen Kizi (Turkije)

Cigana Krizaljka (zigeunerdans)

Ajde Ive Ojde Vince (Kroatië)

Kvar Acharei Chatzot (Israël)

Alunalul de la Orodel (Roemenië)
Chetyre dvora (Oekraïne)

Hopa Hopa (Albanïë)

Ki leolam chasdo (Israël)

Erev Tov (Israël)

De Rivier (Di Gojim)

Gledai me Gledai (Bulgarije)

Miles of Smile (Engeland)


Seizoen 2022-2023

Dansen donderdagavond o.l.v. Sara Damen

Yes siresti (Armenie)

Gogcansko (Servië)

Dojdi, dojdi libele (Bulgarije)

Pirinska promjana (Bulgarije)

Kevin's jig (Engeland)

Cigina Krizjalka (Servië)

Cekirge (Roemenië/Turkije)

Tou Paradeisou Lemonia (versie Tineke) (Griekenland)

Câdâneasca din Macin (Roemenië)

Vlasko Severnyasko (Bulgarije)

Mr. Mc Cloud of Ashville (Engeland)

Pandelasul Fetelor (Roemenië)

Yuta (Bulgarije)

Petro le pile Sareno (Macedonië)

Cetvorka (Servië)

Metzuit Acheret (Israël)

Dajcevo Hora (Bulgarije)

Alunelul de la Godinesti (Roemenië)

Kaqamak (Kosovo)

Podsolnuchi (Oekraïne)

Seizoen 2021-2022

Dansen woensdagochtend o.l.v. Giel Herben

Ciganskoto (Bulgarije/Macedonië)

Ani Chofshi (Israël)

Setskiye Zori (Rusland)

Glasut na Oirin (Bulgarije)

Suite de Mintenie (Roemenië)

To Pelago                                  Griekenland

Moravac                                    Servië

Okopska Racenica                      Bulgarije

Lihnida                                      Bulgarije/Macedonië

Ahuv Sheli                                 Israël

Suite de Mutenie                        Roemenië

Galitzianer Tanz                          Chass

Sedi Donka                                Bulgarije

Celtic Thunder                            Ierland

Hora Chatuna                             Israël

Sameach                                   Israël

Roata Femeilor                           Roemenië

Turning by threes                        Engeland 


Seizoen 2021-2022

Dansen woensdagavond o.l.v Janneke Bos

Zamruknalo maloj momice          Macedonië

Carapansko Kolo                        Servië

Krivo Ihtimanski horo                 Bulgarije

Kulsko horo                               Bulgarije

Masär                                       Palestina

Athanasie                                  Griekenland

Libi                                           Israël

Chmiel                                      Polen

Hora Fluierata                            Roemenië

Norocu                                      Roemenië

Le Ziguezon                               Frankrijk/Canada

Par iz Grmeca                             Bosnië 


Seizoen 2021-2022

Dansen donderdagavond o.l.v. Sara Damen

Ghimpele de la Albesti                Roemenië

Adana                                       Armenië

Tarabuka                                   Israël

Vlasinka crna trava                     Servïe

Ach Eleni                                   Griekenland

Pashut Anashim                         Israël

Oee Naze                                   Armenië

Halay                                        Turkije

Norocu                                       Roemenië

Romanian Clublife                       Roemenië/Roma

Hineruh Matzhir Bazot                 Israël (herhaling vorig jaar)

Liljano mome                              Bulgaars

Elerinka                                      Bulgaars

Kevin's Jig/Eastborn Rover           Engeland                                           


Seizoen 2019-2020

Dansen van de woensdagochtend o.l.v. Giel Herben

Novo Zagorsko horo               Bulgarije

Kevin's Jig                             Engeland

Juice of barley                       Engeland

Batrineasca                           Roemenië

Gorenkja                               Rusland

Tikho nad Richkou                  Oekraïne

Florence                                Frankrijk

Mocirita                                 Roemenië

Kulanu Mechakim                   Israël

Tervelska Tropanka                 Bulgarije

Ne'ema Tjakit                        Israël

Walenki                                 Rusland

Sitno Vlasko                          Servië

Yehalelucha                           Israël

Batuta                                  Roemenië

Ograzhdensko horo                Bulgarije

Lorke                                   Armenië

Graaf van Buuren                  Nederland

Cekirga (Gagauren)               Roemenië

Seizoen 2019-2020

Dansen van de woensdagavond o.l.v. Janneke Bos

Jovino Horo                           Bulgarije

Sabrali se sa Sabrali               Bulgarije

Grad se beli                           Kroatië

Mosu si baba                          Roemenië

Kumi                                     Israël

Kol Lach yaffa lach                 Israël

Ani la dodi                             Israël

Shantel                                 Bucovina

Brate moj                              Griekenland

Kulanu mechakim                   Israël

Gugutkino                             Macedonië

Haner Baruch                        Israël

Kevin's Jig                             Engeland

Tropca                                  Roemenië

Zoi                                       Griekenland

Seizoen 2019-2020

Dansen van de donderdagavond o.l.v. Sara Damen

Domino 5                             Ierland

Primavera en Salonico           Griekenland

Valtja e Vogla e Nanës           Algerije

Yar ko parach                        Armenië

Agir Gövenk                          Turkije

Ceamcu                                Roemenië

El Adon                                 Israël

Stojne                                   Bulgarije

Bhangra                                India

Zabolela dunina Galovka         Rusland

Mehmede                              Bulgarije

Spiro                                     Bulgarije

Met zuit Acheret                     Israël

Suite de Mutenie                    Roemenië

Dobrudzanska zenska rukka.  Bulgarije

Vall droppoli                          Albanië


Seizoen 2018-2019

Dansen van de woensdagochtend

o.l.v. Giel Herben

Nashkini nah (Israël)

Hemsin horonu (urkije)

Rijde Rasti Rastr (Bulgarije)

Garabneri Bar (Armenië)

Haa de la Pirieni (Roemenië)

Avak Hadrachim (Israël)

Leidligh Ruby Rul (Schotland)

Svekruino ora (Macedonië)

Big Dipper (Engeland)

Kraken en Knooien (Nederland)

Erdeleanca kolo (Servië)

Bratusca (Roemenië)

Hey na moscie (Polen)

Pre Picior (Servië)

Smjadorsko Pajdusko (Bulgarije)

Corlu (Roemenië)

 

Seizoen 2018-2019

Dansen van de woensdagochtend o.l.v. Giel Herben

Nashkini nah (Israël)

Hemsin horonu (Turkije)

Rijde Rasti Rastr (Bulgarije)

Garabneri Bar (Armenië)

Haa de la Pirieni (Roemenië)

Avak Hadrachim (Israël)

Leidligh Ruby Rul (Schotland)

Svekruino ora (Macedonië)

Big Dipper (Engeland)

Kraken en Knooien (Nederland)

Erdeleanca kolo (Servië)

Bratusca (Roemenië)

Hey na moscie (Polen)

Pre Picior (Servië)

Smjadorsko Pajdusko (Bulgarije)

Corlu (Roemenië)


Seizoen 2018-2019

Dansen van de woensdagavond o.l.v. Janneke Bos

Arcanul batrinese (Roemenië)

Barefoot girl (Libanese)

Moma Katerina (Macedonië)

Hopai diri da (Roemenië)

Chagiga Israëlit (Israël)

Duna (Bulgarije)

Zhensho graovska (Bulgarije)

Hora de mïnä (Roemenië)

Cacak iz metohije (Servië)

De secerat (Roemenië)

Semmame (Turkije)

Gajda oro (Bulgarije)

Sborenka (Bulgarije)

Ajde jano 2.0 (Macedonië)

Miteiman yavo (Israël)

Dorozhka (Rusland)

Seizoen 2018-2019

Dansen van de donderdagavond o.l.v Sara Damen

Esseno horo (Bulgarije)

Svatovka (Servië)

Ponturi fecioresti din Campie (Roemenië)

Hi nemih matzhir bazot (Israël)

De Secerat (Roemenië)

Canadian Breakdown (Canada)

Opinca (Roemenië)

Piyan od Merak (Bulgarije)

Kopanitsa (Iliana) (Bulgarije)

Dafno (Griekenland)

Saphire Sea (Engeland)

Brau Mocanesc din Sita (Roemenië)

Agchka Jerazanke (Armenië)

Erik Dali (Turkije)